Untitled

mail@pastecode.io avatar
unknown
plain_text
a month ago
19 kB
2
Indexable
Never
Wednesday 31st January 2024 - Schedule Time UK GMT+1

Soccer

01:15 England - Championship : Sheffield Wednesday vs Watford					ifollow (CH-106)

16:30 Portugal U23 Liga Revelacao : SC Farense vs. Academico Viseu 				Canal 11 Portugal HD (CH-540)
17:00 AFC Asian Cup : Bahrain vs Japan											SSC (CH-1) | beIN Asian Cup 1 (CH-885) | beIN Asian Cup 2 (CH-886) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sportdigital FUSSBALL DE (CH-571) | Nova Sport Bulgaria (CH-468) | TV4 Sportkanalen (CH-20) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 5 Plus Israel (CH-145)
17:30 Azerbaijan Cup : Araz Nakhchivan PFK vs. Gabala FK 						CBC Sport Azerbaijan HD (CH-19)
19:30 Club Friendly Games : Sigma Olomouc vs. Ludogorets Razgrad 				Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467)
20:30 Azerbaijan Cup : Sumgayit FK vs. Neftchi Baku PFC 						CBC Sport Azerbaijan HD (CH-19)
20:30 Greece - Greek Cup : Panaitolikos vs OFI									Cosmote Sport 3 HD Greece (CH-624)
21:30 AFC Asian Cup : Iran vs Syria												SSC (CH-1) | beIN Asian Cup 1 (CH-885) | beIN Asian Cup 2 (CH-886) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sportdigital FUSSBALL DE (CH-571) | Nova Sport Bulgaria (CH-468) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)
22:30 Cyprus - First Division : Paphos vs Apollon								Cablenet Sports 1 (CH-21) | Cosmote Sport 5 HD Greece (CH-626) 
22:30 Cyprus - First Division : Aris vs Othellos 								Cytavision Sports 1 (CH-22)
22:30 Greece - Greek Cup : Atromitos vs Panathinaikos							Cosmote Sport 2 HD Greece (CH-623)
22:30 Israel - Ligat Ha'Al : Maccabi Petah Tikva vs Hapoel Hadera				Sport 5 Live Israel (CH-146)
23:15 Belgium - Pro League : OH Leuven vs Genk 									Eleven Pro League 1 Belgium (CH-2)
23:15 Belgium - Pro League : Sporting Charleroi vs AS Eupen 					Eleven Pro League 2 Belgium (CH-3)
23:15 UEFA Women's Champions League : Olympique Lyonnais vs Slavia Praha 		DAZN 2 DE (CH-427) | beIN Sports MENA 8 HD (CH-98)
23:15 UEFA Women's Champions League : Brann vs St. Pölten						NRK 2 Norge (CH-4) | DAZN 1 DE (CH-426) | beIN Sports MENA English 2 HD (CH-90)
23:15 Israel - Ligat Ha'Al : Hapoel Haifa vs Hapoel Tel Aviv 					Sport 1 Israel (CH-140)
23:30 Israel - Ligat Ha'Al : Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Jerusalem 				Sport 4 Israel (CH-143)
23:30 Algeria Ligue 1 Algérie : USM Alger vs CS Constantine 					TV 6 (CH-55)
23:30 Spain - La Liga : Barcelona vs Osasuna									DAZN LaLiga (CH-538) | DAZN Laliga 2 (CH-5) | TSN5 (CH-115) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | LaLigaTV UK (CH-576) | ESPN Deportes (CH-375) | SuperSport Laliga (CH-415) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Ziggo Sport Select (CH-393) | TV2 Sport X Denmark (CH-808) | Arena 1 Premium Serbia (CH-134) | Digi Sport 1 Romania (CH-400) | Prima Sport 1 Romania (CH-583) | Orange Sport 4 Romania (CH-442) | Nova Sports 1 Greece (CH-631) | ESPN BR (CH-81) | beIN Sports MENA 3 HD (CH-93) | MAX Sport 4 Bulgaria (CH-475) | beIN Sports MENA 3 HD (CH-93)
00:00 Israel - Ligat Ha'Al : Hapoel Be'er Sheva vs Maccabi Haifa 				Sport 5 Israel (CH-144)
00:00 Netherlands - Eredivisie Women : Heerenveen vs Twente						ESPN 1 NL (CH-379)
00:15 Portugal - Primeira Liga : Rio Ave vs Estoril								Sport TV2 Portugal (CH-74)
00:30 Greece - Greek Cup : PAOK vs Panserraikos									Cosmote Sport 1 HD Greece (CH-62) | Sport 5 Live Israel (CH-146)
01:00 Switzerland Super League : FC Lugano vs. Grasshopper Club Zurich 			blue sport 1 (CH-23)
01:00 Switzerland Super League : FC St. Gallen 1879 vs. Servette Geneva 		RSI LA 2 Switzerland HD (CH-24)
01:00 Switzerland Super League : FC Zurich vs. Lausanne-Sport 					blue sport 2 (CH-25)
01:00 England - Premier League : Simulcast										Optus Sport (CH-6)
01:00 England - Premier League : Tottenham Hotspur vs Brentford 				Optus Sport (CH-7) | TNT Sports 2 UK (CH-32) | USA Network (CH-343) | Hub Premier 4 (CH-26) | SuperSport Football (CH-56) | Eleven Sports 4 Portugal (CH-458) | Canal+ Sport360 France (CH-464) | Astro SuperSport 2 (CH-12) | TV3+ Denmark (CH-819) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | Orange Sport 3 Romania (CH-441) | Prima Sport 4 Romania HD (CH-586) | ESPN2 Argentina (CH-150) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | beIN Sports MENA 4 HD (CH-94) | Sport 3 Israel (CH-142)
01:00 England - Premier League : Manchester City vs Burnley 					Optus Sport (CH-8) | TNT Sports 3 UK (CH-33) | Hub Premier 3 (CH-27) | SuperSport Variety 3 (CH-418) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-456) | Sky Sport Max IT (CH-460) | Canal+ Foot France (CH-463) | Astro Supersport 1 (CH-123) | DAZN 2 ES (CH-446) | Arena 2 Premium Serbia (CH-135) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Orange Sport 2 Romania HD (CH-440) | TV3 Max Denmark (CH-223) | Nova Sports 1 Greece (CH-631) | Prima Sport 2 Romania (CH-584) | Diema Sport Bulgaria (CH-465) | beIN Sports MENA 2 HD (CH-92) | Sport 2 Israel (CH-141)
01:15 DFB Pokal : Hertha BSC vs Kaiserslautern									Sky Sport 1 DE HD (CH-1) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550)  | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Sky Sport Mix DE (CH-557) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | Sport 4 Israel (CH-143)
01:30 Spain - La Liga : Atlético Madrid vs Rayo Vallecano						M+ LALIGA TV (CH-84) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | LaLigaTV UK (CH-576) | SuperSport Laliga (CH-415) | ESPN Deportes (CH-375) | Eleven Sports 5 Portugal (CH-459) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Ziggo Sport Select (CH-393) | Ziggo Sport Racing (CH-396) | Arena 3 Premium Serbia (CH-139) | TV2 Sport X Denmark (CH-808) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Orange Sport 4 Romania (CH-442) | ESPN2 BR (CH-82) | MAX Sport 4 Bulgaria (CH-475) | beIN Sports MENA 5 HD (CH-95)
01:30 Argentina - Primera División : Argentinos Juniors vs Deportivo Riestra 	ESPN Premium Argentina (CH-387)
01:30 Argentina - Primera División : Defensa y Justicia vs Platense				TNT Sports Argentina (CH-388)
01:30 Belgium - Pro League : Standard Liège vs Antwerp 							Eleven Pro League 1 Belgium (CH-2) | Ziggo Sport Docu (CH-383) | SPORT1+ DE (CH-640) | Nova Sports News HD Greece (CH-639)
01:30 Belgium - Pro League : Union Saint-Gilloise vs RWDM						Eleven Pro League 2 Belgium (CH-3)
01:30 UEFA Women's Champions League : SL Benfica vs Barcelona 					BTV 1 Portugal HD (CH-380) | DAZN 3 ES (CH-447) | DAZN 2 DE (CH-427) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-457) | beIN Sports MENA 8 HD (CH-98)
01:30 UEFA Women's Champions League : Eintracht Frankfurt vs Rosengård			DAZN 1 DE (CH-426) | beIN Sports MENA English 2 HD (CH-90)
01:45 England - Premier League : Liverpool vs Chelsea							Optus Sport (CH-9) | TNT Sports 1 UK (CH-31) | Hub Premier 1 (CH-28) | SuperSport Premier League (CH-414) | Sky Sport Premier League DE (CH-10) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-455) | Canal+ France (CH-121) | Digi Sport 1 Romania (CH-400) | Prima Sport 1 Romania (CH-583) | Orange Sport 1 Romania HD (CH-439) | Astro SuperSport 3 (CH-125) | Sky Sport Calcio IT (CH-870) | ESPN BR (CH-81) | Arena 1 Premium Serbia (CH-134) | DAZN 1 ES (CH-445) | Sky Sport Austria 1 (CH-559) | ESPN Argentina (CH-149) | SEE Denmark (CH-811) | Nova Sports Premier League HD Greece (CH-599) | Diema Sport 2 Bulgaria (CH-466) | beIN Sports MENA 1 HD (CH-91) | beIN SPORTS English 1 Qatar (CH-61) | Sport 1 Israel (CH-140)
02:15 Portugal - Primeira Liga : Sporting Braga vs Chaves						Sport TV1 Portugal (CH-49) | beIN Sports MAX 7 France (CH-497) | beIN Sports MAX 5 France (CH-495) | Cosmote Sport 8 Greece (CH-629) | ESPN3 BR (CH-83) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)
02:30 Colombia - Primera A : Deportivo Pereira vs Deportivo Pasto				Win Sports+ (CH-392)
03:45 Argentina - Primera División : Belgrano vs San Lorenzo					ESPN Premium Argentina (CH-387) | Sport 3 Israel (CH-142)
04:00 Brazil - Campeonato Paulista A1 : RB Bragantino vs Palmeiras				TNT Brasil (CH-87)
04:30 Argentina - Primera División : Racing Club vs Tigre						TNT Sports Argentina (CH-388)
04:40 Colombia - Primera A : Millonarios vs Alianza Petrolera					Win Sports+ (CH-392)
05:00 Supercopa Uruguaya : Liverpool vs Defensor Sporting						GOLTV USA (CH-1) (GolTV Espanol)
06:00 Argentina - Primera División : Barracas Central vs River Plate			ESPN Premium Argentina (CH-387) | Sport 2 Israel (CH-141) | Arena 2 Premium Serbia (CH-135) | Sport 1 Israel (CH-140)
06:00 Brazil - Campeonato Gaúcho 1 : Grêmio vs Juventude						SporTV Brazil (CH-78) | Premiere Brazil (CH-88)
06:05 Brazil - Campeonato Paulista A1 : Guarani vs Mirassol						TNT Brasil (CH-87)
06:50 Colombia - Primera A : Deportes Tolima vs América de Cali					Win Sports+ (CH-392)
08:30 Liga MX : Pumas UNAM vs Necaxa											TUDN USA (CH-66)

===================================================================

Cricket

13:30 ICC U19 CWC 2024 - USA vs Afghanistan									Willow Cricket (CH-346)
13:30 ICC U19 CWC 2024 - Australia vs England								Willow Xtra (CH-598)
21:00 SA20 2024 : Joburg Super Kings vs Sunrisers Eastern Cape				Sky Sports Cricket (CH-65) | Willow Cricket (CH-346) | Willow Xtra (CH-598) | SuperSport Cricket (CH-368)

===================================================================

Tennis

16:30 ATP Montpellier & WTA Linz, 3rd day							Tennis Channel (CH-30) | Sky Sports Arena UK (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)
19:00	ATP 250 Montpellier & WTA 500 Linz 							Sport Klub HD Serbia (CH-453)

===================================================================

WWE

06:30 All Elite Wrestling: Dynamite										TSN2 (CH-112) | TBS USA (CH-336)

===================================================================

Snooker

14:30 German Masters Round 2, Day 3 - Morning Session					Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 1 France (CH-772)
19:30 German Masters Round 2, Day 3 - Afternoon Session					Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 1 France (CH-772)
00:30 German Masters Round 2, Day 3 - Evening Session					Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 1 France (CH-772)

===================================================================

Basketball

19:30 ABA League 2 : Šibenka vs KK Pelister									Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | Arena Sport 2 Croatia (CH-433)
21:30 Europe Cup : Bahcesehir Koleji vs. Sporting Cp 						Sporting TV (CH-716)
22:30 Eurocup : Turk Telekom vs JL Bourg									Magenta Sport 301 (CH-11) | Max Sport 3 Bulgaria (CH-474) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)
22:30 Champions League : Tofas vs Strasbourg								Tivibu Spor 1 Turkey (CH-9) | Arena 2 Premium Serbia (CH-135)
22:30 ABA League 2 : KK TFT Skopje vs KK Spartak Office Shoes Subotica		Arena Sport 4 Serbia (CH-581) | Arena Sport 2 Croatia (CH-433)
23:00 Eurocup : Cedevita Olimpija vs London Lions							Magenta Sport 302 (CH-12) | TNT Sports 4 UK (CH-34) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)
23:30 Euroleague : Zalgiris Kaunas vs Anadolu Efes							Magenta Sport 303 (CH-13) | Movistar Deportes 4 Spain (CH-527) | Nova Sports 3 Greece (CH-633) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)
23:30 Euroleague : Monaco vs Partizan										Magenta Sport 304 (CH-14) | Movistar Deportes 2 Spain (CH-438) | Polsat Sport News Poland (CH-129) | LEQUIPE France (CH-645) | MAX Sport 2 Bulgaria (CH-473) | Nova Sports Start Greece (CH-637) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Digi Sport 4 Romania (CH-403) | Sport 5 Stars Israel (CH-147)
23:30 Champions League : Cholet Basket vs Unicaja Málaga					Arena 3 Premium Serbia (CH-139)
00:00 Eurocup : Ulm vs Aris													Magenta Sport 305 (CH-15) | Nova Sports 4 Greece (CH-634)
00:30 Eurocup : Trento vs Buducnost											Magenta Sport 306 (CH-16)
00:30 FIBA Europe Cup : Bilbao vs FC Porto									Porto Canal Portugal (CH-718)
00:30 Champions League : Hapoel Jerusalem BC vs Pınar Karşıyaka				Tivibu Spor 2 Turkey (CH-29) | Sport 5 Plus Israel (CH-145)
00:30 Croatia Premijer Liga : KK Furnir Dubrava vs. KK Dinamo Zagreb 		Max Sport 1 Croatia HD (CH-779)
00:45 Euroleague : Panathinaikos vs Olimpia Milano							Magenta Sport 307 (CH-17) | Movistar Deportes 3 Spain (CH-526) | #Vamos Spain (CH-521) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Nova Sports Prime Greece (CH-638) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)
01:00 Euroleague : Barcelona vs Virtus Bologna 								Magenta Sport 308 (CH-18) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | Sport TV5 Portugal (CH-290) | MAX Sport 3 Bulgaria (CH-474) | Sky Sport Uno Italy (CH-461) | Nova Sports 5 Greece (CH-635) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)
01:30 Eurocup : Gran Canaria vs Cluj Napoca 								Magenta Sport 309 (CH-19) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)
01:20 Champions League : Tenerife vs Peristeri								Cosmote Sport 4 Greece (CH-625) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432)

05:00 NCAA : Georgia vs Alabama 											SEC Network USA (CH-385)
05:00 NCAA : Purdue vs Northwestern											BTN USA (CH-397)
05:00 NCAA : Xavier vs St. John's N.Y.										FOX Sports 1 USA (CH-39)
05:30 NCAA : Lafayette vs American University 								NBCS Philadelphia USA (CH-2)
05:30 NCAA : Pittsburgh vs Wake Forest										ACC Network USA (CH-664)
05:30 NCAA : Tulsa vs Wichita State											ESPNU USA (CH-316)
05:30 NCAA : Virginia vs Notre Dame											ESPN2 USA (CH-45)
06:30 NCAA : Bradley vs Northern Iowa										CBS Sports Network USA (CH-308)
06:30 NCAA : Kentucky vs Florida											ESPN USA (CH-44) | TSN4 (CH-114) | TSN1 (CH-111) | ESPN 1 NL (CH-379) | Sky Sports Arena UK (CH-36) | Sky Sports Main Event UK (CH-38)
07:00 NCAA : Missouri vs Arkansas											SEC Network USA (CH-385)
07:00 NCAA : Rutgers vs Penn State											BTN USA (CH-397)
07:00 NCAA : Connecticut vs Providence										FOX Sports 1 USA (CH-39)
07:30 NCAA : Auburn vs Vanderbilt											ESPN2 USA (CH-45)
07:30 NCAA : North Texas vs Houston											ESPNU USA (CH-316)
09:00 NCAA : New Mexico vs Boise State										FOX Sports 1 USA (CH-39)
09:30 NCAA : St. Marys CA vs Santa Clara									ESPNU USA (CH-316)

05:30 NBA : Charlotte Hornets vs Chicago Bulls								NBCS Chicago (CH-3)
05:30 NBA : Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons							Bally Sports Ohio (CH-4)
05:30 NBA : Washington Wizards vs Los Angeles Clippers						Bally Sports San Diego (CH-5) | Sport 5 Israel (CH-144)
06:00 NBA : Miami Heat vs Sacramento Kings									NBCS California (CH-6) | Cosmote Sport 4 Greece (CH-625)
06:30 NBA : Houston Rockets vs New Orleans Pelicans							Bally Sports New Orleans (CH-7)
06:30 NBA : Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks						Bally Sports Southwest (CH-8) | Astro SuperSport 4 (CH-126)
06:30 NBA : San Antonio Spurs vs Orlando Magic								Bally Sports Florida (CH-9) | beIN Sports 1 France (CH-116)
06:30 NBA : Oklahoma City Thunder vs Denver Nuggets							Bally Sports Kansas City (CH-10) | Sportsnet One (CH-411) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | beIN SPORTS 8 Qatar (CH-98) | Sport TV5 Portugal (CH-290) | Cosmote Sport 7 Greece (CH-628) | beIN Sports 4 Max France (CH-494) | Sport 5 Live Israel (CH-146)
07:00 NBA : Brooklyn Nets vs Phoenix Suns									TNT Sports 1 UK (CH-31) | ABC USA (CH-51) | TSN5 (CH-115) | TSN3 (CH-113) | beIN Sports MENA 1 HD (CH-91) | beIN SPORTS English 1 Qatar (CH-61) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | ESPN 2 Argentina (CH-150) | Arena 1 Premium Serbia (CH-134)
08:30 NBA : Portland Trail Blazers vs Milwaukee Bucks						ESPN USA (CH-44) | ESPN Deportes (CH-375) | ESPN 1 NL (CH-379)

------------------------------------------------------------

Biathlon

===================================================================

Cycling

17:00 AlUla Winter Park - Sharaan Nature Reserve (199,1 km) | 2nd step					Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)
19:30 Return to the Valencian Community Benicassim - Castellò (166 km) | 1st stage		Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)

===================================================================

Handball

21:00 Romania Liga Nationala Women : SCM Ramnicu Valcea vs. CSM Targu Jiu 		Pro Arena Romania (CH-18)
22:30 Czech Republic Extraliga : HC Dukla Prague vs. HCB Karvina 				CT Sport Czech HD (CH-30)
22:30 PGNiG Superliga : Gniezno W vs Kobierzyce W								Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
22:45 Norway Eliteserien Women : Vipers Kristiansand vs. Sola HK 				TV2 Sport 1 Norway HD (CH-59)

===================================================================

Horse Racing

17:30 Live racing from around the UK								Sky Sports Racing UK (CH-554)

===================================================================

Ice Hockey

22:00 Russia KHL : CSKA Moscow vs Torpedo Nizhny Novgorod				Match TV Russia (CH-127)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : BIK Karlskoga vs Brynäs IF			TV4 Hockey (CH-68)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : Djurgårdens IF vs Västerås IK			TV4 Sportkanalen (CH-20)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : IF Björklöven vs Östersunds IK		TV4 Sport Live 2 (CH-69)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : Nybro IF vs Almtuna IS				TV4 Sport Live 3 (CH-76)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : Västerviks IK vs AIK					TV4 Sport Live 1 (CH-77)
23:30 Sweden Hockey Allsvenskan : Södertälje SK vs Kalmar HC			TV4 Sport Live 4 (CH-86)

05:30 NHL : Detroit Red Wings vs Ottawa Senators						Sportsnet Ontario (CH-11) | Sportsnet Ontario (CH-406) | Sportsnet West (CH-407) | Sportsnet East (CH-408) | TV3 Sport Denmark (CH-809)
06:00 NHL : Nashville Predators vs Los Angeles Kings 					TVA Sports (CH-12) | TNT USA (CH-338) | Viaplay Sports 1 UK (CH-451) | Sky Sport Mix DE (CH-557) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport 5 Stars Israel (CH-147)
09:00 NHL : Anaheim Ducks vs San Jose Sharks							NBCS California (CH-13) | Viaplay Sports 2 UK (CH-550) | Sportsnet West (CH-407) | Sportsnet East (CH-408) | Sportsnet Ontario (CH-406) | TV3 Sport Denmark (CH-809)

===================================================================

Squash

19:15 Hexagon Cup Padel										DAZN 4 ES (CH-448

===================================================================

Volleyball

22:30 CEV Cup Women : Budowlani Lodz W vs Beziers W							Polsat Sports Poland (CH-47)
00:00 Champions League : Berlin RV vs. Tours Volley-Ball 					Polsat Sport Premium 1 Poland HD (CH-105)
01:00 Champions League : Kedzierzyn-Kozle vs Halkbank						Polsat Sports Poland (CH-47)
03:00 Superliga Masculina De Vôlei : Suzano vs Minas						SporTV2 Brazil (CH-79)
05:30 Superliga Feminina De Vôlei : Fluminense vs Sesi-Bauru				SporTV2 Brazil (CH-79)

===================================================================
Leave a Comment